0Shares

Aktorët Robert Pattinson dhe Kristen Stewart bëjnë dashuri nga hiç më pak se shtatë herë në ditë, duke mos treguar shenja të ngopjes.

Yjet e “Twilight” besohet se janë të çmendur pas njëri-tjetrit dhe kanë vendosur që jetën e tyre seksuale ta bëjnë shumë aktive.

Burimet e medivae amerikane thonë se çifti bën dashuri nga shtatë herë në ditë dhe atë nëpër vende të ndryshme nëpër shtëpi, teksa për të bërë gjithçka më të përkryer ata blejnë edhe lodra seksuale.

Kristen dhe Pattinson janë bashkuar pasi ishin ndarë më herët gjatë vitit 2012, pasi aktorja e tradhtoi të dashurin me një regjisor të martuar.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)