0Shares

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se i ka kërkuar kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçit, shtyrjen e Kongresit Zgjedhor deri në lirimin e Fatmir Limajt.

Por, Krasniqi, në një intervistë për “Epokën e Re”, ka mohuar se i ka shkruar letër Thaçit.

“Kërkesa është gojore. Nuk i kam shkruar letër”, ka thënë ai. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)