0Shares

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka dënuar incidentet e fundit në veri të Kosovës.

“Ngjarjet e tilla janë pasojë e mosrespektimit të rendit dhe mos shtrirjes së ligjit në këtë pjesë të Republikës së Kosovës”, thekson ai.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës kërkon nga organet kompetente që autorët e këtyre incidenteve të kapen dhe të vihen para drejtësisë, njofton Zyra për media dhe marrëdhënie me publikun e Kuvendit të Kosovës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)