0Shares

Kjo makinë luksoze, Lamborghini, që po e shihni në fotografi, është parë pasditen e sotme në disa fshatra të Kantonit të Cyrihut, duke tejkaluar dukshëm shpejtësinë e lejuar, shkruan 20minuten.ch.

Pas disa denoncimeve nga qytetarët, policia e ka ndaluar rreth orës 15;00 veturën dhe i ka arrestuar në Rüti tre persona – nga Zvicra dhe nga Kosova, transmeton albinfo.ch.

Vetura me këtë rast është konfiskuar.

Ende nuk dihet nëse ajo i takonte njërit nga shoferët e ndaluar ose ishte e marrë me qira

Të arrestuarit janë të moshës 19-40-vjeçare.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)