0Shares

Korab Jetishi ka sjell pas një kohe të gjatë një projekt muzikor.

“Malli”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Këtë të fundit është përkujdesur fotografi i mirënjohur Artan Korenica, transmeton Telegrafi.

Kënga është një balade dhe pritet të jetë një hit veror.

Theksojmë se vija melodike është realizuar nga Valter Beqo Terry ndërsa tekstin e ka shkruar 2step. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)