0Shares

Aktorja e Hollywoodit, Keira Knightley, e cila është e fejuar me rokerin James Righton, dëshiron një dasmë të vogël.

Knigthley nuk është admiruese e ceremonive të mëdha me mysafirë të famshëm dhe në vend të saj preferon të ketë një ceremoni më private dhe intime kur ajo të lidhë kurorë.

“Do të mund të kisha gjashtë dasma të dështuara. Zot, kjo do të ishe e kushtueshme. Ne nuk jemi tipa të dasmave të mëdha. Nuk kemi nevojë për këtë”, ka thënë aktorja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)