0Shares

Bukuroshja 15 vjeçare e lindur në Janinë, Kleoniki Delijorgji, ka rrëmbyer kurrorën e më të bukurës shqiptare për vitin 2012.

Kleoniki do të ketë të drejtën për të përfaqësuar Shqipërinë në evenimentet e mëdha siç është “Miss Globe International”.

Kleoniki Delijorgji, vajza e Mihal Deliorgjit, është bukuroshja e 14-të që fiton çmimin Miss Shqipëria. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)