0Shares

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka.

Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan.

Domethënia e këtij emri është e ndryshme në gjuhë dhe vende të ndryshme.

Majk bëhet baba (Foto) Majk bëhet baba (Foto)

Roan nga gjuha e vjetër evropiane ka domethënie si djali “i vogël, i kuq”, teksa në Irlandën Veriore Roan është lloji i pishës “Rowan”.

Si do që të jetë, ky emër duket mjaft i bukur edhe pse në shqip nuk ka ndonjë domethënie të caktuar.

Majk mbrëmë lansoi këngën e re të titulluar “Katile”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)