0Shares

Nisma për Kosovën tashmë ka përfunduar përpilimin e listës me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit.

Telegrafi ka siguruar listën me emrat, ku i pari është lideri i këtij subjekti Fatmir Limaj.

1)      Fatmir Limaj

2)      Bilall Sherifi

3)      Zafir Berisha

4)      Bajram Hasani

5)      Enver Hoti

6)      Haxhi Shala

7)      Muharrem Kuçi

8)      Milaim Zeka

9)      Isa Xhemajlaj

10)   Besim Shyti

11)   Valdete Bajrami

12)   Albulana Balaj

13)   Violeta Demaj

14)   Anita Mulolli

15)   Manuela Koni

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)