0Shares

Sipas burime të KosovaPress-it brenda LDK-së, në listë nuk janë përfshirë ish deputeti Fatmir Rexhepi, Hatim Baxhaku, Shpetim Bulliqi, Adem Salihaj.

Kurse Vjosa Osmani është duke u shqyrtuar ende për t’u future në listën për deputetë për zgjedhjet e 11 qershorit.

LDK ka bërë të ditur se lista përfundimtare me emrat për kandidat për deputetë do të bëhet publike në orën 00:00.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)