0Shares

Sa herë ju ka ndodhur që nuk keni pasur kohë të shkoni te floktari, ndërkaq ju është dashur të merrni pjesë në ndonjë ngjarje të rëndësishme?

Në vijim po ju propozojmë se si t’i bëni dy lloje gërshetash të cilat do t’ju mundësojnë frizurë perfekte.

Shikoni videoxhirimin nga i cili do të mësoni se si në mënyrën më të lehtë t’i bëni gërshetat, transmeton Telegrafi.

Hala peshku

Bisht peshku

 

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)