0Shares

Lideri i grupit OTR, Noizy, i cili këto ditë publikoi këngën “Na jemi OTR”, e cila i kushtohet BABA STARS e në veçanti reperit Ledri, duket se është e vjedhur.

Muzika e këngës “Na jemi OTR” është po thuajse e njëjta me atë të De La Ghetto dhe Mavado, "Come out & See”.

Kënga e re e Noizyt i kushtohet labelit BABA STARS e në veçanti reperit Ledri dhe të dashurës së tij Dafina Zeqirit.

Pas përleshjes mes Noizyt dhe BABA STARS në aeroportin e Cyrihut, problemet mes këtyre dy grupeve nuk kanë të ndalur.

Më poshtë sjellim versionin e këngës "Come out& See”, dhe verzionin e këngës “Na jemi OTR” nga Noizy. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)