0Shares

Seydou Keita është rikthyer te Barcelona, por vetëm për t’u stërvitur dhe për të ruajtur formën fizike.

Mesfushori i skuadrës kineze Dalian Aerbin është duke u stërvitur me ish-bashkëlojtarët e tij, për të ruajtur formën për pjesëmarrjen e tij në Kupën e Kombeve të Afrikës me Malin.

Keita, i cili ishte nënshkrim i parë i periudhës së Pep Guardiolas, bëri 188 paraqitje me Barcelonën nga viti 2008 deri në vitin 2012. Ai fitoi 14 tituj me Blaugranët, dhe u largua në fund të sezonit të kaluar, si agjent i lirë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)