0Shares

Telegrafi iu sjellë më poshtë disa ushtrime efektive për duart e tuaja, të cilat mund t’i kryeni pa ndihmën e një trajneri personal.

Këto ushtrime do të ndikojnë të keni duar më të bukura dhe më të bonifikuara.

Ky ushtrim i rrotullimit të duarve duhet të përsëritet 10 deri në 15 herë

Ushtrimi “gërshërë” për djegien e dhjamit në duar duhet të përsëritet 10 deri në 20 herë

Ushtrimi i ngritjes së duarve duhet të përsëritet 8 deri në 10 herë

Ushtrimi “Namaste” duhet të përsëritet nga 10 deri në 15 herë

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)