0Shares

Aktorja Kate Winslet ka shfrytëzuar momentin më të përshtatshëm larg syrit të medias për t’u kurorëzuar me nipin e Richard Branson, Ned Rocknroll.

Lajmin e ka konfirmuar revista People, për të cilën ka folur zëdhënësi i aktores.

“Unë mund të konfirmoj se Kate Winslet është martuar me Ned Rock’nRoll në NeW York më herët gjatë këtij muaji në një ceremoni private ku morën pjesë dy fëmijët e saj dhe disa miq e familjarë. Çifti ishte fejuar gjatë verës”, ka theksuar zëdhënësi.

Ka qenë e fshehtë deri tani fakti që Winslet kishte hyrë në një lidhje të re dhe se madje ishte fejuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)