0Shares

Kate Upton është shpallur me plot meritë femra më seksi e vitit 2012 nga revista prestigjioze amerikane GQ.

Lista e publikuar pak ditë para fillimit të vitit të ri nuk ka lënë shumë njerëz të befasuar, pasi bukuroshja 19 vjeçare e cila ka mahnitur botën spikat me fotot e saj të jashtëzakonshme.

Rita Ora ka zënë vend po ashtu në listën e GQ. Bukuroshja bjonde ndoshta nuk ka mundur të jetë më e mira në botë, por ka arritur të mposhtë emra si Lara Stone dhe modele tjera nga Victoria’s Secret.

Rihanna zuri pozitën e dytë në këtë listë falë linjave të saj perfide trupore, ndërsa në vendin e tretë gjendet Jennifer Aniston.

Se nëse Kate Upton e meriton të shpallet femra më seksi në botë, shikoni fotot më poshtë dhe jepni vlerësimin tuaj në hapësirën për komente…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)