0Shares

Kapiteni i Bradford Cityt, Gary Jones, ka tallur rivalin e mposhtur të Kupës, Arsenalin, duke thënë se Topçinjtë ishte lehtë të mposhten.

“A më befasoi sa keq ka luajtur Arsenali? Më befasoi, po. Ne ishim të befasuar se sa komfort ishim gjatë ndeshjes. Ata vërtet as nuk kishin shumë goditje në drejtim të golit”.

“Ata u munduan të luajnë shumë futboll kohë pas kohe, veçanërisht në mes të fushës. Ne u mbrojtëm mirë, dhe organizimi dhe disiplina jonë ishin vërtet të mira, që na çoi neve në një situatë të mirë për të kaluar më tej”, ka thënë Jones. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)