0Shares

Një njësit policor i Policisë së Kosovës të enjten, pas një informate, ka ndaluar në Arllat të Drenasit një autobus, i cili po transportonte nxënës në ekskursion.

Gjatë kontrollit të pasagjerëve tek 3 prej tyre kanë gjetur dhe konfiskuar 3 thika, një boks metali si dhe një sasi të vogël substancë narkotike.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë rregullt.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)