0Shares

Përmes një videoje të publikuar në Instagram-in e saj një muaj më parë, Juliana ka treguar se një mënyrë e thjeshtë për t’i rregulluar sytë është përdorimi i kapakut të Coca-Colas.

Truku është veçanërisht i mahnitshëm nëse nuk e keni dorën e qëndrueshme dhe vazhdimisht iu lëkundet.

Kush e ka ditur se një pamje e tillë e komplikuar mund të bëhet në mënyrë shumë të thjeshtë.

Sidoqoftë, Telegrafi e sjellë më poshtë videon e Jualianas, ku tregon hap pas hapi se si shkon ky proces.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)