0Shares

Së paku 20 persona kanë humbur jetën dhe shumë të tjerë janë plagosur, pasi shoferi i një kamioni humbi kontrollin ndaj automjetit dhe u përplas në mesin e një turme të fermerëve, të cilët po protestonin në pjesën jugore të Indisë, njoftuan zyrtarët shtetërorë.

14 viktima humbën jetën nga shoku elektrik, për shkak se automjeti goditi shtyllën elektrike, dukë rënë telat e tensionit të lartë elektrik në turmën e njerëzve, tha zyrtari i policisë, Jaya Lakshmi, transmeton KosovaPress.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)