0Shares

Janë arrestuar dy të dyshuar, serbë, pasi kanë sulmuar fizikisht një zyrtar policor i cili ishte në uniformë.

Ngjarja ka ndodhur të hënën në ora 19:57 në fshatin Koretin, Kamenicë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuari janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)