0Shares

Ricky Kaka ka thënë se do të bëjë tifo për Real Madridin në finalen e Ligës së Kampionëve. 

Kaka ka luajtur te Real Madridi nga vitit 2009 deri në vitin 2013.

“Është ndeshje e bukur, përballje mes sulmit të madhe të Real Madridit deh mbrojtës së madhe të Juventusit”.

“Është një ndeshje që presin ta shohin të gjithë. Cristiano mund të jetë vendimtar në njërën anë, Higuain në anën tjetër”.

“Një lojtar kyç për Juventusin mund të jetë edhe Dani Alves, i cili po zhvillon një sezon të madh”

“Unë jam një Merengues në shpirt, do të bëjë tifo për Madridin”, ka thënë Kaka. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)