0Shares

Mesfushori i Manchester United, Shinji Kagawa, thotë se ai duhet t’ia dalë shumë më mirë këtë sezon.

“Mendoj se duhet të luaj më mirë. Nuk jam i kënaqur me atë çfarë kam bërë deri tani. Ky është një klub i madh dhe vërtet i falshëm në gjithë botën dhe duhet ta përballoj presionin e madh e të jem më i fortë mentalisht”.

”Fatkeqësisht u lëndova, por unë duhet të jem më i mirë dhe të rritem si lojtar, në mënyrë që t’i ndihmojë ekipit të fitojë dhe të ketë sukses”, ka thënë Kagawa./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)