0Shares

Kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi, ka thanë se më 11 qershor qytetarët e vlerësuan subjektin e saj si “të vetmin shans për ndryshim”.

Në TV Rrokum ajo thotë se ish-bashkëpunëtorët e saj në AAK ia kanë uruar fitoren asaj dhe VV-së.

“Jemi kundër PAN-in si koalicion, por jemi të hapur ndaj deputetëve që duan ndryshim”, thotë ajo.

“Edhe elektorati i LDK-së ka votuar për të rinjtë, për ata që me veprimet dhe kundërshtimet e tyre ishin në një vijë me VV-në”, shprehet Kadaj-Bujupi, duke shtuar se VV është e gatshme edhe për zgjedhjet tjera. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)