0Shares

Maçoku Jack që besohet se jeton në Shtetet e Bashkuara ka një mjaullimë shumë të thellë, megjithëse është shumë i vogël në trup.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa lëvizë pranë pronarit, derisa lëshon një zë të ulët që tingëllon shumë veçantë, transmeton Telegrafi.

“Nga po i del ky zë”, është njeri nga komentet që ka marrë më së shumti pëlqime.

Rasti që është popullarizuar shpejtë në rrjete sociale, është vlerësuar si fenomen që vështirë mund të  realizohet nga një kafshë e vogël. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)