0Shares

Nëse jeni adhuruese e astrologjisë, atëherë padyshim se do të bëheni edhe adhuruese e artistes së makijazhit Setareh Hosseini, sepse kjo modele nga Toronto ka krijuar një seri të pamjeve mahnitëse për çdo shenjë të horoskopit – dhe çdonjëra nga to është më mahnitëse se tjetra.

Setareh shpjegon se secili dizajn përfaqëson trajta të ndryshme të personalitetit dhe pamjet i ka bazuar në ato trajta, gjë që i bën ato më të veçanta.

Telegrafi ju sjell më poshtë këto 12 pamje nga artistja në fjalë, ndërsa nëse dëshironi të dukeni më unike se asnjëherë më parë, vetëm aplikojeni dizajnin e shenjës tuaj:

Ujori

Luani

Virgjëresha

Peshorja

Skorpioni

Shigjetari

Bricjapi

Peshku

Dashi

Demi

Binjakët

Gaforrja

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)