0Shares

Pas dështimit për transferimin e Lisandro Lopez nga Lyoni, Juventusi është kthyer kah Ciro Immobile.

Kampioni i Serie A është në kërkim të një sulmuesi këtë afat kalimtar dhe deri më tani është lidhur me disa emra.

Immobile iu bashkua Juves në vitin 2008, mirëpo vazhdimisht është huazuar te klubet, si Siena, Grosseto dhe Pescara, para se t’i bashkohej Genoas në formë bashkëpronësie.

22-vjeçari ka luajtur mirë këtë sezon duke nxitur Bianconerët të mendojnë për ta kthyer. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)