0Shares

Juventusi ka bërë ofertë për Sead Kolasinacin e Schalke 04 për ta ofruar që në janar. 

Patrice Evra është duke u larguar nga qytetit i Torinos dhe për këtë Juve po mendon që të ofrojë një mbrojtës të majtë.

Giuseppe Marotta është vënë pas mbrojtësit Sead Kolasinac i cili mbetet pa kontratë në fund të sezonit.

Lajmet për Juventusin mund t'i lexoni këtu Lajmet për Juventusin mund t'i lexoni këtu

Sipas Goal Italia, Juventusi i ka ofruar Schalkes dy milionë euro për lojtarin dhe dy milionë tjera në formë të bonusit.

Për lojtarin ka interesim edhe nga Arsenali. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)