0Shares

Aktori dhe këngëtari amerikan, Justin Timberlake pritet që të lansojë këngën e tij të re, ndërsa besohet se projekti pritet të jetë një hit me reperin Jay-Z.

Spekulime të ndryshme thonë se Jay-Z dhe JT kanë punuar së bashku në studio dhe sipas postimeve në Twitter besohet se Timberlake së shpejti do të lansojë këngën e tij re.

NME raporton se pasi Timberlake nuk arriti që në albumin e vitit 2006 të përfshijë një bashkëpunim me Jay-Z, ka vendosur që tani ta bëjë këtë, ndërsa besohet se do të jetë një hit i madh.

Jay-Z kohë më parë e vuri në funksion palestrën e tij Barclays Center dhe lansoi albumin me Kanye West, “Watch The Throne”, teksa që nga ajo kohë nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)