0Shares

Kampioni i peshave të rënda në boks, Anthony Joshua i cili javë më parë fitoi titullin duke e mposhtur Klitschkon me KO teknik.

Britaniku po hetohet për doping nga inspektorët e federatës botërore të boksit.

Lajme e fundit nga Anthony Joshua Lajme e fundit nga Anthony Joshua

Ai përmes një fotografie në Instagram ka treguar se në mëngjes e ka vizituar në shtëpinë e tij një inspektor për testet anti-doping.

Ndeshja e ardhshme e Anthony Joshuas pritet të jetë sërish ndaj Klitschkos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)