0Shares

Anësori i Liverpoolit, Glen Johnson, ka thënë se Mario Balotelli nuk do t’i mungojë Manchester Cityt, pasi sulmuesi u largua gjatë këtij afati kalimtar për t’iu bashkuar Milanit.

”Jo, nuk mendoj se Cityt do t’i mungojë Balotelli. Ata kanë lojtarë fantastik dhe kanë shumë lojtarë të tjerë që do të shënojnë më shumë gola se ai. Jam i sigurt, se nuk do t’u mungojë shumë”.

”Nuk dua të bëhem i pasjellshëm, sepse të gjithë e njohin Marion. Në ditën e tij, ai mund të jetë lojtar i madh, por City ka lojtarë të mëdhenj që shënojnë më shumë se ai”, ka thënë Johnson./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)