0Shares

Futbollisti anglez, John Terry, mund të mos ketë telashe me ligjin britanik, por sigurisht me tabloided angleze, pasi që është zbuluar se si ai ka shkuar në stërvitje me veturën e tij pa tabelë të regjistrimit.

Kapiteni i klubit londinez, Chelsea, është parë duke drejtuar veturën e tij Ferrari 458 me shpejtësi 200 kilometra në orë, por pa tabela të regjistrimit, që sipas The Sun është një gjobë prej së paku 1000 funtash.

Vetura e John Terryt kushton 170 mijë funte, një shumë pranë pagës së tij javore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)