0Shares

Aktorja amerikane, Jessica Simpson, nuk dëshiron që të babai i saj të jetë pranë, kur ajo është duke xhiruar emisionin e saj të ri autobiografik.

Babai i Simpson besohet se është producent ekzekutiv i emisionit që inspirohet nga jeta e Jesscias, por spekulimet thonë se ata nuk do të jenë në setin e xhirimeve në të njëjtën kohë.

Jessica besohet se ende nuk flet me babain e saj, për shkak të tradhtisë që ai i bëri me meshkuj nënës së saj Tinas.

“Mos u bëni dhe aq të marrë vetëm pse Joe e ka tradhtuar Tinën. Ajo ia ka falur atij”, ka thënë një burim për mediat amerikane.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)