0Shares

Këto fotografi të publikuara tregojnë se çfarë në fakt, ndër tjerash fshihet poshtë në oqeane.

Ato mund të duken sikur kanë dalë nga një film fantastiko-shkencor, por në fakt, përcjell mapo.al, ato janë zbuluara gjatë një ekspedite në thellësinë 4 mijë metra në oqean në Australi.

Këto krijesa thuhet se së shpejti pritet të ekspozohen në një muze.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)