0Shares

Burri i panjohur që kishte rënë në një lumë në Devon të Anglisë, është shpëtuar nga forcat e rendit, të cilët e kanë vënë në barkë.

Por, vetëm pak momente më vonë, ai është hedhur sërish ngaqë ishte shumë i dehur dhe mendonte se mund të notonte, transmeton Telegrafi.

“Gjendja tij ka qenë e rënë, sepse u nxor nga uji tepër i ftohtë dhe nuk u këndell. Gjithnjë insistonte se mund të kalonte pa problem në pjesën tjetër”, thuhet në raport lidhur me rastin.

Pasi të jetë shpëtuar për të dytën herë, atë e kanë prangosur dhe i kanë qëndruar pranë, nga frika se mund të ikë sërish. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)