0Shares

Mesfushori spanjoll Isco, i cili është lidhur me klube si Real Madridi dhe Chelsea, thotë se është i lumtur te Malaga.

“Mendja ime është këtu dhe e ardhmja ime është në duart e Malagas. Nëse klubi vendos të më shesë pasi ata kanë nevojë për para, nuk mund të bëj asgjë. Nuk kam fuqi këtu”.

“Por shpresoj se mund të qëndroj këtu për shumë vite. Kjo është ajo çfarë dëshiroj. Vërtet po kënaqem këtu”, ka thënë Isco. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)