0Shares

Kryeministrin Isa Mustafa është vështirë ta imagjinosh duke kënduar, por ai e ka bërë këtë.

Njihet si njeri serioz, që rrallë herë jep çehre dhe qeshë vetëm kur ka ndonjë arsye të fortë për ta bërë këtë.

Mustafa është incizuar në një video duke kënduar në sofrën e burrave së bashku me këngëtarin Afrim Muçiqi, shkruan lajmi.net

Kur i vije radha këngës së Destan Begut, Mustafa i bashkëngjitet Muçiqit.

Ky moment ndez edhe më fort atmosferën në dasmën e Besnikut, djalit të Isa Mustafës.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)