0Shares

Rusja seksi, Irina Shayk, ka pozuar në një plazh të Miamit me koleksionin e ri të bikinive të kompanisë “Beach Bunny”.

Përveç fotografive, e dashura e Cristiano Ronaldos është protagoniste edhe në një video që është xhiruar enkas për të reklamuar këto veshje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)