0Shares

Interi raportohet se është duke shfaqur interesim për dyshen e Portos, mbrojtësin Rolando dhe mesfushorin Fernando.

Edhe vetë trajneri i skuadrës portugeze, Vitor Pereira, ka pranuar se ka interesim të shumtë për lojtarët e tij dhe nuk është i befasuar.

“Këto janë gjërat për të cilat nuk mund të flas, pasi ata janë gjëra të lidhura me klubin dhe kjo u takon drejtorëve”.

“Është e qartë, lojtarët e Portos kanë kualitet dhe është natyrale ata të joshin interesimin skuadrave tjera”, ka thënë Pereira. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)