0Shares

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, nuk mendon se skuadra e tij është favorite për t’u shpallur kampion i Italisë.

“Ne e marrim secilën ndeshje me rend. Përpiqemi të luajmë mirë dhe pastaj varet nga ajo se si luajnë skuadrat tjera”, ka deklaruar eprori i Nerazzurrëve për Sky Sports Italia.

Pas fitores kundër Napolit, zikaltrit zënë vendin e dytë në tabelë me katër pikë më pak se lideri dhe kampioni në fuqi, Juventus. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)