0Shares

Edhe pse në shumicën e rasteve duhet të jenë në rolin e atyre që argëtojnë publikun, Sinan Hoxha, Ingrid Gjoni, Seldi Qalliu dhe Samanta Karavella, të premten vendosën që të argëtohen për qefin e tyre.

Siç raporton BalkanWeb, këngëtarët kanë qëndruar bashkë deri në orët e vona duke kërcyer dhe duke u dëfryer nën shoqërinë e muzikës së kolegëve të tyre, vëllezërve korçarë Endri dhe Stefi, si dhe Aurela Gaçes.

Në një moment gjatë mbrëmjes, Ingridi është futur në mes të dyshes së suksesshme të muzikës, për “t’i përçarë” ata dhe për të sjellë një imazh ndryshe, sepse në shumicën e rasteve Sinani dhe Seldi shfaqen bashkë në publik. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)