0Shares

Shikoni fotografitë në vijim, dhe nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet.

Qoftë që t’ju nevojitet dizajnim i plotë i shtëpisë apo thjesht nuk dini se çfarë të bëni me këndin e zbrazët të dhomës së ndenjës, profilet në Instagram të disenjatorëve botërorë të enterierit do t’ju ndihmojnë të gjeni inspirimin.

Profilet e tyre në Instagram i ndjekin miliona njerëz, ndërkaq fotografitë vërtet janë mbresëlënëse, transmeton Telegrafi.

Në to mund të gjeni shumë detaje, stile të ndryshme, ngjyra, ide disenjatorësh çfarë mbase kurrë nuk do t’ju kujtoheshin.

Si ta dekoroni murin, cilët tepihë t’i vendosni, si t’i rregulloni fotografitë, jastëkët, vazot me lule…Sepse imtësitë nuk janë gjëra të vogla, ato janë gjithçka!

Shikoni fotografitë në vijim dhe, nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)