0Shares

Agjenti i Zlatan Ibrahimovic, Mino Reaiola, ka refuzuar që të hedhë poshtë mundësinë e një rikthimi të klientit të tij te Juventusi.

Ibrahimovic u shpall kampion me Juventusin në vitin 2005, para se të kalonte te Interi pas Calciopolit, ekip me të cilin fitoi pesë tituj kampioni. Tani, besohet se sulmuesi i PSG mund të jetë në planet e Juventusit të ringjallur.

“Në jetë mund të ndodhin gjëra prej më të jashtëzakonshmeve dhe një rikthim në Itali është i mundur. Italia është shtëpia e tij, ai ka luajtur shumë vite aty dhe është bërë kampion i jashtëzakonshëm”.

“Le të mos harrojmë se ai ka një agjent italian që e ka mësuar atë që ta dashurojë këtë vend… edhe gjak italiani rrjedh në për venat e tij të gjakut”, është shprehur Raiola. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)