0Shares

Paris Saint-Germain ka shënuar fitore minimale si mysafir i Bordeaux në Stade Jacques Chaban-Delmas.

Goli i vetëm në ndeshje u shënua në pjesën e parë nga Zlatan Ibrahimovic (43’).

Lucas dërgoi një pasim fantastik drejt suedezit, i cili me qetësi e dërgoi në rrjet.

Paris Saint-Germain kryeson Kampionatin francez me pikë të barabarta me Lyonin që gjendet në pozitën e dytë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)