0Shares

Pak para se të lansohet Huracan Performante i ri, Lamborghini ka bërë të ditur aerodinamikën që do ta ketë kjo makinë.

Videoja e postuar më poshtë e tregon sistemin e mahnitshëm që e përshpejton lëvizjen e veturës që do ta ketë rivale modelin Porsche 918 Spyder dhe disa vetura nga Volkswageni, transmeton Telegrafi.

Me 631 kuajfuqi, dhe linjat e veçanta, pritet që ky Huracan të ketë shpejtësi të lartë. Mirëpo, nuk bëhet e ditur se kur do të lansohet, apo detaje tjera rreth këtij Lamborghini. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)