Moti
Horoskopi
Bricjapi
Bricjapi 26 February - 2017
Horoskopi Ditor 26 February - 2017
 • Puna

  Shfrytëzojeni momentin  

 • Shendeti

  Kujdes me ushqimin dhe pijet  

 • Dashuria

  Magnetizmi është i pashmangshëm

Horoskopi Javor 20 February - 26 February
 • Puna

  Një këndvështrim i ri do të lindë në çështjet tuaja profesionale. Fillimi i javës do të jetë i favorizuar për të gjithë ata që kanë një biznes dhe që presin të ndryshojnë diçka.

 • Shendeti

  Gjëja më e keqe që mund t’u gjejë do të ishte ndonjë pezmatim i lehtë.

 • Dashuria

  Një udhëtim i këndshëm do të jetë edhe me surpriza sidomos në marrëdhënie me një person që sapo e keni njohur. Hëna do të jetë vendimtare dhe do të sjellë ndryshime emocionale në jetën tuaj. Do të jetë një periudhë e vështirë për ata që duan të zyrtarizojnë lidhjen e tyre pasi disa pengesa të vogla mund t’ju lindin.

Horoskopi Mujor February
 • Puna

  Kjo periudhë për ju është shumë e volitshme. Merruni me obligimet tuaja dhe mos i kushtoni shumë kujdes ndodhive përreth jush, ato do t’ju shkaktojnë vetëm shqetësim. Do të keni pengesa të vogla. Atë që nuk mund ta realizoni në kohën e planifikuar, mos provoni me kokëfortësi, sepse nuk do të arrini. Disiplina që kërkohet nga ju, edhe pse ju duket e palogjikshme, pranojeni në mënyrë sa më të qetë. Nëse diçka nuk ju shkon për dore, bëni një pushim të shkurtër, dhe pastaj fillojani, do të keni sukses. Nëse do t’i kapërceni pengesat, do t’i kryeni punët me kohë, gjë që do t’i gëzojë eprorët tuaj.

 • Shendeti

  Ka mundësi të keni probleme me veshkat.

 • Dashuria

  Nëse gjatë një udhëtimi apo nëpërmjet çfarëdo mënyre komunikimi e keni njohur një person të ri, ajo njohje do të shndërrohet në lidhje dashurie. Do të jetë dashuri në shikim të parë, por ndjenjat do të jenë të bukura dhe të dyanshme dhe do të jenë afatgjatë. Nëse në lidhje hyni me ndonjë sekret, dhe nuk prezantoheni ashtu siç jeni, shumë shpejt do ta zhgënjeni partnerin. Nëse keni prirje të pini alkool, kini kujdes për masën, sepse shumë shpejt do të turpëroheni për sjelljet tuaja. Nëse jeni në lidhje dashurie, kjo është periudha më e përshtatshme për jetën tuaj emocionale. Do t’i krijoni vetes më shumë kënaqësi se kurrë më parë. Disa aktivitete të reja do ta freskojnë lidhjen tuaj. Kjo mund të jetë një shoqëri e re. Nëse keni prirje xhelozie, me vërejtjet tuaja do ta prishni këtë lidhje të bukur.

Horoskopi Vjetor 2017
 • Puna

  Për shkak të punës jashtë orarit, në shkurt do të lini pas dore jetën private, mirëpo fitimet e mira do t’ju bindin që nuk jeni sakrifikuar kot. Nëse hetoni që në vendin aktual të punës po stagnoni dhe nuk po ju jepet shansi për avancim, mos lejoni që arsyet sentimentale t’ju detyrojnë që në maj të refuzoni ofertën për punë të re dhe më të mirë në të cilën do të keni raste më të mëdha që t’i shfaqni potencialet tuaja. Tetori ju sjell avancime

 • Shendeti

  Plogështia të cilën e hetoni në shkurt, do të jetë pasojë e mungesës së lëvizjes dhe ushqimit të rëndë. Regjistrohuni në ndonjë klub sportiv dhe filloni të hani më shumë pemë dhe perime. Çajet nga bimët shëruese në mars do t’ju eliminojnë simptomat e para të ftohjes, ndërsa në tetor do t’ju ndihmojnë të përmirësoni shëndetin e veshkave dhe të mëlçisë. Gjatë asaj kohe patjetër shmangni alkoolin.

 • Dashuria

  Marrëdhëniet në lidhjen tuaj në pjesën e parë të vitit do të jenë stabile, edhe pse për shkak të obligimeve do ta lini pas dore personin e dashur. Kur në mars t’ju bindë që duhet t’i tregoni kujdesin e merituar, do të filloni ta kuptoni që vërtet është ashtu dhe në qershor do t’i bëni me dije se sa shumë e dashuroni. Beqarët dhe beqaret, të cilët lakmojnë për përqafime të ngrohta, më së voni deri në nëntor do ta kuptojnë që tashmë një kohë aq gjatë po i ofrohet dikush nga rrethi i miqve.