0Shares

Pas këngës shumë të suksesshme “Ajo më mbyti”, Hekuran Krasniqi, Agimi dhe Fisnikët janë mbledhur bashkë për një tjetër projekt.

“Kënga ime” mban titullin bashkëpunimi i tyre më i ri, këngë e cila është publikuar në YouTube edhe me klip.

Kënga është thuajse në të njëjtin stil sikur ajo e mëparshmja, ndërsa për muzikën dhe tekstin janë kujdesur vet protagonistët.

Klipi është mjaft veror, dhe është realizuar në disa lokacione në Ulqin, nga BUG Production. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)