0Shares

Bukuroshja Crystal Harris ka vendosur të martohet me 86-vjeçarin Hugh Hefner në natën e Vitit të Ri.

Modelja e 26-vjeçare e anuloi martesën me themeluesin Playboy në qershor të vitit të kaluar vetëm disa ditë përpara ceremonisë.

Mirëpo, një vit më pas ata u pajtuan dhe tash planifikojnë që ceremoninë martesore ta zhvillojnë në Shtëpinë e Playboyt gjatë festës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)