0Shares

Portieri i Manchester Cityt, Joe Hart, thotë se është e rëndësishme për ata ta mbajnë presionin në liderët e Ligës Premier, Manchester United.

United është 12 pikë të pastra mbi Cityn në krye të tabelës, por qytetarët ende kanë shpresa për ta ngushtuar diferencën.

“Nëse United vazhdon të fitojë këtu, nuk mund të bëjmë asgjë, nëse ata nuk fitojnë ata duhet ta dinë se ne do të jemi aty. Ne kurrë nuk dorëzohemi, mendoj se e kemi bërë të qartë këtë”.

“Edhe pse janë 12 pikë, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për ta fituar ligën – edhe nëse është e pamundshme”, ka thënë Hart. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)