0Shares

Sot hapet Panairi i 18-të i Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2017”.

Panairi hapet në Qendra e Panaireve në fshatin Shkabaj të Prishtinës dhe organizohet nga Oda Ekonomike e Kosovës, e mbështetur nga Qeveria e Republikës së Kosovës.

Panairi hapet në ora 11:00. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)